DC200D20
Crydom Co.Crydom Co.
DC200D20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC200D20
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR DC OUT 20A 4-32VDC
lomakkeissa: 1.DC200D20.pdf2.DC200D20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
DC200D20: n tekniset tiedot
Osa numero DC200D20 Valmistaja Crydom Co.
Kuvaus RELAY SSR DC OUT 20A 4-32VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1102 pcs Tietolomake 1.DC200D20.pdf2.DC200D20.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 39 mOhm Jännite - Input 4 ~ 32VDC
Jännite - Breakdown - Ajoitus Säätötapa Relay
päättyminen Style Screw Terminal Sarja PowerPlus DC
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Asennustyyppi Chassis Mount or Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero DC200D20
Laajennettu kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Driven Configuration 1 ~ 150 V
Kuvaus RELAY SSR DC OUT 20A 4-32VDC laskentavilkkauden SPST-NO (1 Form A)
Sävellys 20A