DP4R60D40B
CrydomCrydom
DP4R60D40B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60D40B
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
lomakkeissa: 1.DP4R60D40B.pdf2.DP4R60D40B.pdf3.DP4R60D40B.pdf4.DP4R60D40B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 260 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
DP4R60D40B: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60D40B Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A