DP4R60D40B5
CrydomCrydom
DP4R60D40B5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60D40B5
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
lomakkeissa: 1.DP4R60D40B5.pdf2.DP4R60D40B5.pdf3.DP4R60D40B5.pdf4.DP4R60D40B5.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 287 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
  • Viesti
DP4R60D40B5: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60D40B5 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
DP4R60D20B2
DP4R60D20B2
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Varastossa: 299 pcs
ladata: DP4R60D20B2.pdf
RFQ
DP4R60D40
DP4R60D40
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V