DP4R60D60B
CrydomCrydom
DP4R60D60B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60D60B
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
lomakkeissa: 1.DP4R60D60B.pdf2.DP4R60D60B.pdf3.DP4R60D60B.pdf4.DP4R60D60B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 212 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DP4R60D60B: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60D60B Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC1834
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
DP4R60D40B2
DP4R60D40B2
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Varastossa: 228 pcs
ladata: DP4R60D40B2.pdf
RFQ
DP4R60E20
DP4R60E20
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Varastossa: 351 pcs
ladata: DP4R60E20.pdf
RFQ
DP4R60D60B8
DP4R60D60B8
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Varastossa: 217 pcs
ladata: DP4R60D60B8.pdf
DP4R60D60B2
DP4R60D60B2