DP4R60E40B
CrydomCrydom
DP4R60E40B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60E40B
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4R60E40B.pdf2.DP4R60E40B.pdf3.DP4R60E40B.pdf4.DP4R60E40B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 224 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
  • Viesti
DP4R60E40B: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60E40B Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
DP4R60E20H
DP4R60E20H
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR 1-48 V
Varastossa: 318 pcs
ladata: DP4R60E20H.pdf
RFQ
DP4R60E40B2
DP4R60E40B2
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 302 pcs
ladata: DP4R60E40B2.pdf
RFQ
DP4R60E20B
DP4R60E20B
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Varastossa: 311 pcs
ladata: DP4R60E20B.pdf
DP4R60E20B8
DP4R60E20B8
Varastossa: 332 pcs
ladata: DP4R60E20B8.pdf
DP4R60E40B5
DP4R60E40B5
Varastossa: 260 pcs
ladata: DP4R60E40B5.pdf
DP4R60E20B5
DP4R60E20B5
Varastossa: 256 pcs
ladata: DP4R60E20B5.pdf
DP4R60E60B2
DP4R60E60B2
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Varastossa: 255 pcs
ladata: DP4R60E60B2.pdf
DP4R60E40B8
DP4R60E40B8
Varastossa: 254 pcs
ladata: DP4R60E40B8.pdf
DP4R60E60
DP4R60E60
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Varastossa: 283 pcs
ladata: DP4R60E60.pdf
DP4R60E20B2
DP4R60E20B2
Varastossa: 300 pcs
ladata: DP4R60E20B2.pdf
DP4R60E40
DP4R60E40
Varastossa: 269 pcs
ladata: DP4R60E40.pdf
DP4R60E60B
DP4R60E60B
Varastossa: 225 pcs
ladata: DP4R60E60B.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna