DP4R60E40B2
CrydomCrydom
DP4R60E40B2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60E40B2
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4R60E40B2.pdf2.DP4R60E40B2.pdf3.DP4R60E40B2.pdf4.DP4R60E40B2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 302 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
  • Viesti
DP4R60E40B2: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60E40B2 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
DP4R60E40B
DP4R60E40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V