DR48D03R
CrydomCrydom
DR48D03R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR48D03R
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 48-600V
lomakkeissa: 1.DR48D03R.pdf2.DR48D03R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR48D03R: n tekniset tiedot
Osa numero DR48D03R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2652 pcs Tietolomake 1.DR48D03R.pdf2.DR48D03R.pdf
Jännite - Load 48V ~ 600V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2065 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 3A