DR48D06X
CrydomCrydom
DR48D06X Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR48D06X
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
lomakkeissa: DR48D06X.pdf
  • Viesti
DR48D06X: n tekniset tiedot
Osa numero DR48D06X Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1943 pcs Tietolomake DR48D06X.pdf
Jännite - Load 48V ~ 600V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 6A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DR48D03
DR48D03
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 3A 48-600V
Varastossa: 2862 pcs
ladata: DR48D03.pdf
RFQ
DR48D12
DR48D12
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 12A 48-600V
Varastossa: 1700 pcs
ladata: DR48D12.pdf
RFQ
DR48D06
DR48D06
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V