DR48D06XR
CrydomCrydom
DR48D06XR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR48D06XR
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
lomakkeissa: DR48D06XR.pdf
  • Viesti
DR48D06XR: n tekniset tiedot
Osa numero DR48D06XR Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1656 pcs Tietolomake DR48D06XR.pdf
Jännite - Load 48V ~ 600V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 6A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant