M5010055
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5010055
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE POWER 100A 1200V SCR DBLR
lomakkeissa: 1.M5010055.pdf2.M5010055.pdf3.M5010055.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 736 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
M5010055: n tekniset tiedot
Osa numero M5010055 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 100A 1200V SCR DBLR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 736 pcs Tietolomake 1.M5010055.pdf2.M5010055.pdf3.M5010055.pdf
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA