M5010085
Tuote-esittely
Osa numero: M5010085
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE POWER 100A 480VAC
lomakkeissa: 1.M5010085.pdf2.M5010085.pdf3.M5010085.pdf
  • Viesti
M5010085: n tekniset tiedot
Osa numero M5010085 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 100A 480VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2949 pcs Tietolomake 1.M5010085.pdf2.M5010085.pdf3.M5010085.pdf
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - SCR/Diode Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA