M5010072
Tuote-esittely
Osa numero: M5010072
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE PWR 100A 600V SCR CNTR CC
lomakkeissa: 1.M5010072.pdf2.M5010072.pdf3.M5010072.pdf
  • Viesti
M5010072: n tekniset tiedot
Osa numero M5010072 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE PWR 100A 600V SCR CNTR CC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5127 pcs Tietolomake 1.M5010072.pdf2.M5010072.pdf3.M5010072.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Common Cathode - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 600V Common Cathode - All SCRs Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA