X4IAC15A
X4IAC15A
valmistajat: Crydom
Kuvaus: AC INPUT MODULE 240V
Varastossa: 4547 pcs
ladata: X4IAC15A.pdf
RFQ
X4IDC24D
X4IDC24D
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
Varastossa: 3593 pcs
ladata: X4IDC24D.pdf
RFQ
X4IAC5A
X4IAC5A
Kuvaus: AC INPUT MODULE 240V
ladata: X4IAC5A.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna