X4IDC15D
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: X4IDC15D
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DC INPUT MODULE 24V
lomakkeissa: X4IDC15D.pdf
  • Viesti
X4IDC15D: n tekniset tiedot
Osa numero X4IDC15D Valmistaja Crydom
Kuvaus DC INPUT MODULE 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6868 pcs Tietolomake X4IDC15D.pdf
Voltage - lähtö 15VDC Jännite - Input 24VDC
Tyyppi DC Input Module Turn On Time 0.30ms
Sammuta Time 0.60ms Tyyli X4
Sarja X4IDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Hold Down Screw, Status LED(s) Yksityiskohtainen kuvaus DC Input Module Output Module 16mA 15VDC Output 24VDC Supply
Nykyinen - Tuotos 16mA Nykyinen - Input 32mA
Väri White
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
X4IDC5D
X4IDC5D
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
Varastossa: 3235 pcs
ladata: X4IDC5D.pdf
RFQ
OAC-5
OAC-5
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: AC OUTPUT MODULE 3A
Varastossa: 4639 pcs
ladata: OAC-5.pdf
RFQ
X4IDC24D
X4IDC24D
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
ladata: X4IDC24D.pdf
X4IAC24
X4IAC24
Kuvaus: AC INPUT MODULE 120V
ladata: X4IAC24.pdf
X4IDC5
X4IDC5
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
ladata: X4IDC5.pdf
X4IAC5
X4IAC5
Kuvaus: AC INPUT MODULE 120V