X4IDC24D
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: X4IDC24D
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DC INPUT MODULE 24V
lomakkeissa: X4IDC24D.pdf
  • Viesti
X4IDC24D: n tekniset tiedot
Osa numero X4IDC24D Valmistaja Crydom
Kuvaus DC INPUT MODULE 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3593 pcs Tietolomake X4IDC24D.pdf
Voltage - lähtö 24VDC Jännite - Input 24VDC
Tyyppi DC Input Module Turn On Time 0.30ms
Sammuta Time 0.60ms Tyyli X4
Sarja X4IDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Hold Down Screw, Status LED(s) Yksityiskohtainen kuvaus DC Input Module Output Module 14mA 24VDC Output 24VDC Supply
Nykyinen - Tuotos 14mA Nykyinen - Input 32mA
Väri White
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
X4IDC5D
X4IDC5D
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
Varastossa: 3235 pcs
ladata: X4IDC5D.pdf
RFQ
X4IDC24
X4IDC24
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
Varastossa: 6860 pcs
ladata: X4IDC24.pdf
RFQ
X4IAC15
X4IAC15
Kuvaus: AC INPUT MODULE 120V
ladata: X4IAC15.pdf
X4IAC15A
X4IAC15A
Kuvaus: AC INPUT MODULE 240V
ladata: X4IAC15A.pdf
X4IDC5
X4IDC5
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
ladata: X4IDC5.pdf
X4IAC5A
X4IAC5A
Kuvaus: AC INPUT MODULE 240V
ladata: X4IAC5A.pdf
X4IAC24
X4IAC24
Kuvaus: AC INPUT MODULE 120V
ladata: X4IAC24.pdf
IDC5F
IDC5F
Kuvaus: DC INPUT MODULE 4-32V
ladata: IDC5F.pdf
X4IAC24A
X4IAC24A
Kuvaus: AC INPUT MODULE 240V
ladata: X4IAC24A.pdf
X4IAC5
X4IAC5
Kuvaus: AC INPUT MODULE 120V
ladata: X4IAC5.pdf
X4IDC15D
X4IDC15D
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
ladata: X4IDC15D.pdf
X4IDC15
X4IDC15
Kuvaus: DC INPUT MODULE 24V
ladata: X4IDC15.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna