RDMAC10R2T
E-SwitchE-Switch
RDMAC10R2T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDMAC10R2T
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 42V
lomakkeissa: 1.RDMAC10R2T.pdf2.RDMAC10R2T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1040 pcs
  • Viesti
RDMAC10R2T: n tekniset tiedot
Osa numero RDMAC10R2T Valmistaja E-Switch
Kuvaus SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 42V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34086 pcs Tietolomake 1.RDMAC10R2T.pdf2.RDMAC10R2T.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 42VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja RDM
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet EG4985-5 Käyttölämpötila -60°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 25,000 Steps
Pituus 0.291" (7.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.291" (7.39mm) ominaisuudet IP67 - Dust Tight, Waterproof
Sähköinen Life 25,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material -