RDMAR16P1T
E-SwitchE-Switch
RDMAR16P1T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDMAR16P1T
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V
lomakkeissa: 1.RDMAR16P1T.pdf2.RDMAR16P1T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1050 pcs
  • Viesti
RDMAR16P1T: n tekniset tiedot
Osa numero RDMAR16P1T Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39463 pcs Tietolomake 1.RDMAR16P1T.pdf2.RDMAR16P1T.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 42VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja RDM
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet EG4977-5
RDMAR16PIT
Käyttölämpötila -60°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 25,000 Steps
Pituus 0.291" (7.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.144" (3.66mm) ominaisuudet IP67 - Dust Tight, Waterproof
Sähköinen Life 25,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material -