RDMAC16S1R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDMAC16S1R
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V
lomakkeissa: 1.RDMAC16S1R.pdf2.RDMAC16S1R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1300 pcs
  • Viesti
RDMAC16S1R: n tekniset tiedot
Osa numero RDMAC16S1R Valmistaja E-Switch
Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37638 pcs Tietolomake 1.RDMAC16S1R.pdf2.RDMAC16S1R.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 42VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja RDM
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tape & Reel (TR)
Käyttölämpötila -60°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 25,000 Steps Pituus 0.291" (7.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.152" (3.85mm)
ominaisuudet IP67 - Dust Tight, Waterproof Sähköinen Life 25,000 Steps
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC Nykyinen arvostelu 100mA