RDMBC10P1T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDMBC10P1T
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 42V
lomakkeissa: 1.RDMBC10P1T.pdf2.RDMBC10P1T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
  • Viesti
RDMBC10P1T: n tekniset tiedot
Osa numero RDMBC10P1T Valmistaja E-Switch
Kuvaus SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 42V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26907 pcs Tietolomake 1.RDMBC10P1T.pdf2.RDMBC10P1T.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 42VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja RDM
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -60°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 25,000 Steps Pituus 0.291" (7.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.321" (8.15mm)
ominaisuudet IP67 - Dust Tight, Waterproof Sähköinen Life 25,000 Steps
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 42VDC Nykyinen arvostelu 100mA