B25834C6686K4
Tuote-esittely
Osa numero: B25834C6686K4
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 68UF 10% 900VAC SCREW
lomakkeissa:
  • Viesti
B25834C6686K4: n tekniset tiedot
Osa numero B25834C6686K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 68UF 10% 900VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3528 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 900V
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834C6686K 4
B25834C6686K004
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 68µF Sovellukset Commutating; Damping