B25834C7336K4
Tuote-esittely
Osa numero: B25834C7336K4
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 33UF 10% 1.1KVAC SCREW
lomakkeissa:
  • Viesti
B25834C7336K4: n tekniset tiedot
Osa numero B25834C7336K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 33UF 10% 1.1KVAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6246 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1100V (1.1kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834C7336K 4
B25834C7336K004
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 33µF Sovellukset Commutating; Damping