B25834D106K4
Tuote-esittely
Osa numero: B25834D106K4
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 1.4KVAC SCREW
lomakkeissa: B25834D106K4.pdf
  • Viesti
B25834D106K4: n tekniset tiedot
Osa numero B25834D106K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 1.4KVAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3957 pcs Tietolomake B25834D106K4.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1400V (1.4kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834D 106K 4
B25834D0106K004
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 10µF Sovellukset Commutating; Damping