B32520C0105K000
EPCOSEPCOS
B32520C0105K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C0105K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C0105K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32520C0105K000: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C0105K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116286 pcs Tietolomake B32520C0105K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4810
B32520C 105K
B32520C105K
B32520C105K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1µF