B32520C0155K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C0155K289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C0155K289.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6400 pcs
  • Viesti
B32520C0155K289: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C0155K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212878 pcs Tietolomake B32520C0155K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32520C 155K289
B32520C155K289
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1.5µF