B32520C0105M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C0105M189
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C0105M189.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5600 pcs
  • Viesti
B32520C0105M189: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C0105M189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 367669 pcs Tietolomake B32520C0105M189.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32520C 105M189
B32520C105M189
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1µF