B32537B3685K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B3685K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B3685K.pdf
  • Viesti
B32537B3685K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B3685K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3282 pcs Tietolomake B32537B3685K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 90V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.697" Dia x 1.339" L (17.70mm x 34.00mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B3685K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Film Capacitor 90V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 6.8µF