B32537B5474K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B5474K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B5474K.pdf
  • Viesti
B32537B5474K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B5474K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4339 pcs Tietolomake B32537B5474K.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC 20V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B5474K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 20V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 0.47µF