B32537B5155K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B5155K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B5155K.pdf
  • Viesti
B32537B5155K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B5155K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5952 pcs Tietolomake B32537B5155K.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC 20V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B5155K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 20V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 1.5µF