B32641B0153J
EPCOSEPCOS
B32641B0153J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32641B0153J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32641B0153J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32641B0153J: n tekniset tiedot
Osa numero B32641B0153J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 131419 pcs Tietolomake B32641B0153J.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Sarja B32641B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7122
B32641B 153J
B32641B0153J000
B32641B153J
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.015µF