B32641B6103J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32641B6103J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
lomakkeissa: B32641B6103J.pdf
  • Viesti
B32641B6103J: n tekniset tiedot
Osa numero B32641B6103J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6553 pcs Tietolomake B32641B6103J.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Sarja B32641B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7162
B32641B6103J000
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10000pF