B32794D3405K
EPCOSEPCOS
B32794D3405K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32794D3405K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4UF 10% 700VDC RADIAL
lomakkeissa: B32794D3405K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1932 pcs
  • Viesti
B32794D3405K: n tekniset tiedot
Osa numero B32794D3405K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4UF 10% 700VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50029 pcs Tietolomake B32794D3405K.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC 300V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Sarja B32794 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 4µF