B32794D4155K
EPCOSEPCOS
B32794D4155K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32794D4155K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.05KVDC RAD
lomakkeissa: B32794D4155K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1932 pcs
  • Viesti
B32794D4155K: n tekniset tiedot
Osa numero B32794D4155K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.05KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71654 pcs Tietolomake B32794D4155K.pdf
Voltage Rating - DC 1050V (1.05kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) Sarja B32794
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32794D4155K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.906" (23.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 14.8 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression