B41868A7477M
Tuote-esittely
Osa numero: B41868A7477M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUMINUM
lomakkeissa: B41868A7477M.pdf
  • Viesti
B41868A7477M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868A7477M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUMINUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2708 pcs Tietolomake B41868A7477M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41868 Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 420 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 420 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 470µF