B41868R3228M
Tuote-esittely
Osa numero: B41868R3228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41868R3228M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2100 pcs
  • Viesti
B41868R3228M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868R3228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110316 pcs Tietolomake B41868R3228M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41868 Ripple Current @ High Frequency 1.341A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41868R3228M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 49 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 52 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 52 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 2200µF