B41890B5228M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890B5228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41890B5228M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
B41890B5228M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890B5228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45764 pcs Tietolomake B41890B5228M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890B5228M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 28 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 34 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 34 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF