B41890B7227M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890B7227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 35V RADIAL
lomakkeissa: B41890B7227M.pdf
  • Viesti
B41890B7227M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890B7227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2709 pcs Tietolomake B41890B7227M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890B7227M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 62 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 74 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF