B41890C5188M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890C5188M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41890C5188M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2100 pcs
  • Viesti
B41890C5188M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890C5188M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66735 pcs Tietolomake B41890C5188M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890C5188M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 35 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 42 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF