B43866A2156M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43866A2156M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: B43866A2156M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
B43866A2156M: n tekniset tiedot
Osa numero B43866A2156M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 214992 pcs Tietolomake B43866A2156M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43866 Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43866A2156M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22.1 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 22.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 15µF Sovellukset General Purpose