B57560G0103F000
EPCOSEPCOS
B57560G0103F000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57560G0103F000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD
lomakkeissa: B57560G0103F000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B57560G0103F000: n tekniset tiedot
Osa numero B57560G0103F000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12220 pcs Tietolomake B57560G0103F000.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 10k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 50mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet 495-2135
B57560G 103F
B57560G103F
Käyttölämpötila -55°C ~ 300°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 2.64" (67.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 10k Bead, Glass B25 / 85 3480K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3497K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%