B57560G0104F000
EPCOSEPCOS
B57560G0104F000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57560G0104F000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD
lomakkeissa: B57560G0104F000.pdf
  • Viesti
B57560G0104F000: n tekniset tiedot
Osa numero B57560G0104F000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6978 pcs Tietolomake B57560G0104F000.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 100k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 50mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet 495-2136
B57560G 104F
B57560G104F
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 2.64" (67.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 100k Bead, Glass B25 / 85 4066K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 4085K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%