B57560G0202H000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57560G0202H000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
lomakkeissa: B57560G0202H000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B57560G0202H000: n tekniset tiedot
Osa numero B57560G0202H000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61489 pcs Tietolomake B57560G0202H000.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2k
Resistance Tolerance ±3% Virta - Max 50mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57560G 202H
B57560G202H
B57560G202H-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C