B57560G0203F002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57560G0203F002
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 20KOHM 3992K BEAD
lomakkeissa: B57560G0203F002.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
B57560G0203F002: n tekniset tiedot
Osa numero B57560G0203F002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 20KOHM 3992K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22045 pcs Tietolomake B57560G0203F002.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 20k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 50mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57560G 203F 2
B57560G203F2
B57560G203F2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C