B59890C0120A054
EPCOSEPCOS
B59890C0120A054 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59890C0120A054
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC
lomakkeissa: 1.B59890C0120A054.pdf2.B59890C0120A054.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B59890C0120A054: n tekniset tiedot
Osa numero B59890C0120A054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231131 pcs Tietolomake 1.B59890C0120A054.pdf2.B59890C0120A054.pdf
Toimittaja Device Package - Sarja -
Resistance Tolerance - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case - Muut nimet B59890C 120A 54
B59890C120A54
B59890C120A54-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B59886C0120A051
B59886C0120A051
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: PTC RESET FUSE 550V 12MA RADIAL