B59891C0135A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59891C0135A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC
lomakkeissa: B59891C0135A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B59891C0135A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59891C0135A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117310 pcs Tietolomake B59891C0135A070.pdf
Toimittaja Device Package - Sarja -
Resistance Tolerance ±25% Vastus @ 25 ° C 150 Ohms
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc, 4.0mm Dia x 5.0mm W
Muut nimet B59891C 135A 70
B59891C135A70
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor 150 Ohms Disc, 4.0mm Dia x 5.0mm W