B59890C0160A051
EPCOSEPCOS
B59890C0160A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59890C0160A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59890C0160A051.pdf2.B59890C0160A051.pdf
  • Viesti
B59890C0160A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59890C0160A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3711 pcs Tietolomake 1.B59890C0160A051.pdf2.B59890C0160A051.pdf
Jännite - Max 160V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 150 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59890C 160A 51
B59890C160A51
B59890C160A51-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.295" (7.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 70mA
Nykyinen - Max 200mA Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 35mA