B78148T1682J
Tuote-esittely
Osa numero: B78148T1682J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
lomakkeissa:
  • Viesti
B78148T1682J: n tekniset tiedot
Osa numero B78148T1682J Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3770 pcs Tietolomake
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B78148T1682J000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.386" (9.80mm) Taajuus - Self Resonant 70MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.45 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -