B78148T3391J
Tuote-esittely
Osa numero: B78148T3391J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM
lomakkeissa:
  • Viesti
B78148T3391J: n tekniset tiedot
Osa numero B78148T3391J Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 390NH 790MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3050 pcs Tietolomake
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 390nH Korkeus - Istuva (Max) 0.386" (9.80mm)
Taajuus - Self Resonant 300MHz Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 270 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Nykyinen arvostelu 790mA