B78148T3471K
Tuote-esittely
Osa numero: B78148T3471K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 750MA 315 MOHM
lomakkeissa: B78148T3471K.pdf
  • Viesti
B78148T3471K: n tekniset tiedot
Osa numero B78148T3471K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 470NH 750MA 315 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4808 pcs Tietolomake B78148T3471K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
suojaus Unshielded Sarja MCC
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B78148T3471K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.386" (9.80mm) Taajuus - Self Resonant 280MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 315 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 315 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 750mA Nykyinen - värikylläisyys -