B82464A2152M
Tuote-esittely
Osa numero: B82464A2152M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 6.4A 11 MOHM SMD
lomakkeissa: B82464A2152M.pdf
  • Viesti
B82464A2152M: n tekniset tiedot
Osa numero B82464A2152M Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 6.4A 11 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4024 pcs Tietolomake B82464A2152M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
suojaus Unshielded Sarja B82464A2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet B82464A2152M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6.4A 11 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.4A Nykyinen - värikylläisyys 7.9A