B82464A2223K
Tuote-esittely
Osa numero: B82464A2223K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.72A 135 MOHM
lomakkeissa: B82464A2223K.pdf
  • Viesti
B82464A2223K: n tekniset tiedot
Osa numero B82464A2223K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.72A 135 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5939 pcs Tietolomake B82464A2223K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
suojaus Unshielded Sarja B82464A2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet B82464A2223K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.72A 135 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.72A Nykyinen - värikylläisyys 2.05A